The smart Trick of laptop açılmıyor That Nobody is Discussing

Ve tarama tamamlandığında sorunu otomatik olarak onarın. Ayrıca DLL hataları, BSOD hataları, oyun hataları, kayıt defteri hataları gibi çeşitli bilgisayar hatalarını da iyi bir şekilde onarabilir.

If the Dell computer is unable to activate, Adhere to the troubleshooting guide for no electrical power symptom while in the desk under.

Bu donanımsal sorunlarda genel olarak bilgisayarda bulunan iki parça etkilenir bunlar ana kart ve ram olmaktadır.

Öncelikle bataryanızı laptop dan ayırım ve bilgisayarınızı fiş yardımı ile çalıştırmayı deneyin. Eğer bu şekilde çalışıyorsa bilgisayarınızın bataryası bitik ya da arızalı olabilir.

Bu durum çoğunlukla ya arızalanan veya arızalanmaya başlayan donanımlarda yaşanır. Birde toplama bilgisayarlarda uyumsuzluk sebebi ile yaşanan olumsuzluklar vardır.

Whenever you press the facility button, the ability LED, and various LED position are standard. But, the computer nonetheless has a blank or black monitor. This indicates a video or Display screen challenge on the computer.

Bilgisayarın ana donanımlarında yani çalışması için gerekli donanımlarda var olan bir sorun bilgisayar kendi kendine kapanıyor sorununa neden olabilir.

Be alert for scammers publishing pretend guidance cell phone figures and/or e-mail addresses around the Group. If you're laptop açılmıyor thinking that you may have acquired a phony HP Assistance information, you should report it to us by clicking on "Flag Submit".

Diğer F tuşları gibi dokunmatik yüzeyi devre dışı bırakma tuşu da Fn tuşu ile birlikte ikinci işlevini yerine getirir. En sık karşılaşılan touchpad çalışmıyor sorunu nedenlerinden bir tanesidir. 

help724.com ought to evaluation the safety within your connection in advance of continuing. Ray ID: 734e274e4a0d8c65

Aşırı gerilim koruyucusu, UPS ya da çoklu priz olmadan bilgisayarı direkt olarak duvar prizine bağlayın.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to obtain the best YouTube expertise and our hottest functions. Find out more

Yukarıda yazmış olduğumuz nedenler hakkında aşağıda daha detaylı bir anlatım sunduk inceleyebilirsiniz.

This article may have already been routinely translated. For those who have any opinions regarding its high-quality, be sure to allow us to know using the variety at The underside of this web site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *